Донатиш на ЗСУ? Отримай безплатну консультацію з digital маркетингу

Пів року тому до нас в digital агенцію UAMASTER звернувся власник маленької ветеринарної клініки: йому потрібно було налаштувати рекламу та веб-аналітику. Клініка раніше знаходилася в Бахмуті, але через війну він, його сім’я та колеги переїхали в Кам’янське і вимушені були починати все спочатку – орендувати та обладнувати приміщення, купувати обладнання, шукати нових клієнтів. Ми допомогли йому і не взяли гроші свою за роботу, бо для людини, яка втратила свій дім та з нуля відбудовує бізнес, важлива кожна копійка.  

І тоді у нас з’явилась ідея на постійній основі допомагати українським компаніям. У ці важкі часи, коли Україна проходить через складні випробування, багато українських підприємств продовжують свою діяльність, платять зарплати та податки, і, що є важливим, вносять фінансовий внесок (пожертвування) для підтримки наших Збройних Сил у їхній боротьбі за нашу країну. Ми водночас можемо і допомогти компаніям працювати більш ефективно, і ще раз нагадати про важливість допомоги ЗСУ.

З весни 2022 року ми співпрацювали з понад десятком різних благодійних фондів, що займаються дронами, зв’язком, аеророзвідкою та іншими питаннями допомоги ЗСУ, а також гуманітарною допомогою для населення, що постраждало в ході війни. Останнім часом від деяких фондів чуємо, що кількість донатів стала скорочуватись. 

Майбутнє залежить від нас, і ми закликаємо більше підприємців долучитися до цієї ініціативи. Разом ми можемо зробити більше для підтримки ЗСУ та розвитку українського бізнесу. Якщо ваша компанія впродовж минулого місяця надала фінансову підтримку будь-яким благодійним фондам (БФ “Повернись Живим”, БФ Сергія Притули, United24, Drones for Ukraine Fund або іншим), які збирають кошти на потреби українських військових, digital агенція UAMASTER надасть вам безплатну консультацію з питань digital-маркетингу.

Отримати  консультацію можна щодо таких напрямків та інструментів digital-маркетингу:

 • Digital-стратегія
 • Оцінка ефективності digital-маркетингу та окремих інструментів
 • Вебаналітика (збір та аналіз даних, GA4, GTM та інші)
 • Реклама в Google Ads, Facebook Ads, Twitter, LinkedIn
 • Performance-маркетинг
 • Відео та банерна реклама
 • Підвищення brand awareness за допомогою digital-інструментів
 • Окремі  digital-інструменти: SEO, SERM, SMM, email маркетинг
 • CRO (Conversion Rate Optimization)
 • App promo: paid ads & ASO
 • Інші питання по digital маркетингу

Для отримання консультації необхідно заповнити форму на сторінці:

https://uamaster.com/uk-ua/free-consulting/

Digital агенція UAMASTER працює на ринку з 2004 року та успішно реалізувала понад 8100 проєктів у 65 країнах світу. Спеціалізується на комплексних рішеннях в галузі digital маркетингу з метою підвищення продажів та знання бренду для середніх та великих компаній. UAMASTER входить до TOP-15 digital агенцій світу за рейтингом Clutch.